امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54730
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، بهرام عین‌الهی صبح امروز در مراسم تکریم و تودیع معاونان آموزشی وزیر بهداشت گفت: در شرایط خاصی از انقلاب بسر ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، بهرام عین‌الهی صبح امروز در مراسم تکریم و تودیع معاونان آموزشی وزیر بهداشت گفت: در شرایط خاصی از انقلاب بسر می‌بریم و جامعه پزشکی در بین همه اقشار پس از انقلاب با تلاش شبانه‌روزی و از خوش گذشتگی سربلند بوده است.

وی با بیان اینکه در برخی از رشته‌های پزشکی پیشرفت قابل تقدیری رخ داده، گفت: در بحث مدیریت، حفظ وضع موجود و تحول گرایی را داشته‌ایم و سعی کرده‌ایم تحول گرایی را بیشتر مورد توجه قرار دهیم و اگر کوتاهی هم بوده اما همچنان این هدف دنبال شده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی جشنواره آموزشی، المپیادهای علمی و دانشجویی گفت: در این سالها ارزیابی درونی نهادینه شده و در جهت ارتقای کیفیت نظام آموزشی حرکت کرده‌ایم.

عین‌الهی افزود: مدیریت کیفیت در بیمارستان‌های آموزشی، ایجاد واحد استعدادهای درخشان، واگذاری اختیارات در حوزه دانشجویی، ایجاد واحد جذب اساتید، امور هیئت علمی، آموزش مداوم به دانشگاه‌ها، تغییر تیپ بندی و ایجاد واحدهای بین‌الملل از اقداماتی است که طی سالهای گذشته انجام شده است.

وی تصریح کرد: تغییر در نظام پذیرش دستیاران فوق تخصصی از امسال انجام می‌شود و گسترش برنامه پزشکی عمومی (ریفرم) و ایجاد واحد سنجش برای حل مشکلات آزمون‌ها از برنامه‌های دیگر این حوزه است.

معاون سابق آموزشی وزیر بهداشت از تدوین سند دانشگاه اسلامی خبر داد و گفت: این سند در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده و به پیشنهاد وزارت بهداشت، مسائل خاص این وزارتخانه را پیگیری می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها