امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5477
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۵۰
تعداد بازدید: 140
رضا رحمانی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

رضا رحمانی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون صنایع مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با تصویب مواد ارجاع شده به این کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی کار بررسی این لایحه در کمیسیون صنایع به پایان رسید.

وی افزود: در جریان تصویب این لایحه مواردی همچون ایجاد سامانه بانک اطلاعات املاک کشور به مدت دو سال توسط وزارت صنعت مالیات بر ثروت و دارایی‌های افراد از سه میلیارد به بالا به صورت پلکانی و نیز معافیت کالاهای صادراتی کشاورزی و  غیرنفتی و دریافت مالیات 50 درصد از صادرکنندگان مواد خام و نیز نفت مطرح شد و به  تصویب رسید.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز طرح تحت عنوان طرح حمایت از صنایع پیش‌رو با 5 ماده مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و با توجه به ماهیت طرح مقرر شد تا این طرح همراه با طرح حمایت از تولید ملی و در قالب یک طرح به صحن علنی مجلس ارائه شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها