امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54770
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدرضا خوش‌زاد در مراسمی که امروز به مناسبت روز آتش‌نشان با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و جمعی از خانواده شهدای ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدرضا خوش‌زاد در مراسمی که امروز به مناسبت روز آتش‌نشان با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و جمعی از خانواده شهدای آتش‌نشان در برج میلاد برگزار شد اظهار داشت: سازمان آتش‌نشانی شهر تهران 39 شهید دارد.

وی ادامه داد: هویت‌بخشی به شغل آتش‌نشان از برنامه‌های سازمان آتش‌نشانی بوده است و به همین منظور نیز برنامه‌های متنوعی در هفته آتش‌نشان برگزار شد.

وی تأکید کرد: در شهر تهران 8 ایستگاه آتش‌نشانی بیش از 10 هزار خاموش کننده را در خودروها نصب کرده‌اند.

خوش‌زاد بیان داشت: در هفته آتش‌نشان در 125 مجتمع مسکونی آموزش آتش‌نشانی داده شد و خاموش کننده‌هایی نیز به صورت رایگان در این ساختمان نصب شد.

وی درباره تجهیز 250 مدرسه به تجهیزات آتش‌نشانی اظهار داشت: در همین راستا 125 مدرسه دخترانه و 125 مدرسه پسرانه به تجهیزات آتش‌نشانی مجهز شدند.

وی به برنامه‌هایی که در بوستان آب و آتش به مناسبت روز آتش‌نشان برگزار شده است اظهار داشت: به مدت 5 شب در بوستان آب و آتش برنامه‌های متنوعی برگزار شده است و حدود 8 هزار نفر از این برنامه‌ها استفاده کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران تأکید کرد: تاکنون 103 ایستگاه آتش‌نشانی در تهران دایر شده است که تا پایان سال 10 ایستگاه دیگر نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین مرکز آموزش بین‌المللی آتش‌نشانی نیز با حضور شهردار تهران در آبان ماه به افتتاح می‌رسد.

در ادامه این مراسم محمدباقر قالیباف اظهار داشت: اگر ایثار و نظم و انضباط در جمع آتش‌نشانان وجود دارد به دلیل این است که این افراد منطق ایثار را انتخاب کرده‌اند و در شرایطی که اکثراً منطق منفعت‌طلبی را برمی‌گزینند.

به گزارش فارس، در این مراسم علاوه بر خانواده شهید امید عباسی و چند تن از خانواده شهدای آتش‌نشان از عادل فردوسی‌پور مجری برنامه 90 به دلیل حمایت از اقدام جوانمردانه امید عباسی در برنامه 90 تقدیر شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها