امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54774
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار سید منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی در نشست خبری خود با اعلام ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار سید منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی در نشست خبری خود با اعلام برنامه‌های هفته ناجا گفت:  هفته ناجا از سیزدهم مهرماه آغاز و تا جمعه نوزدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: روز شنبه سیزدهم مهرماه به نام پیش‌بینی اجتماعی، آموزش و پیشگیری و امنیت عمومی، روز یکشنبه به نام خانواده متدین، قانون‌مداری و آرامش و آسایش، روز دوشنبه به نام اعتماد، مشارکت و پاسخگویی نامگذاری شده است.

معاون اجتماعی ناجا ادامه داد: همچنین روزهای سه‌شنبه به نام دانش بنیانی و پژوهش، چهارشنبه با نام نظم، اقتدار، کارآمدی و خدمتگزاری، پنج‌شنبه با نام ولایتمدار، تأکید‌مداری، ایثار و شهادت و روز جمعه نیز به نام جامعه ایمانی و حفظ ارزش‌ها نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه در هفته ناجا برنامه‌های متعددی از سوی نیروی انتظامی اجرا می‌شود گفت: رونمایی از تمبر یادبود شهدای ناجا بعد از 8 سال، ویزیت رایگان مردم در مراکز درمانی پلیس در سراسر کشور و ارائه خدمات بهداشتی رایگان در مناطق محروم از جمله برنامه‌‌های نیروی انتظامی در هفته ناجا به شمار می‌رود.

منتظرالمهدی پخش برنامه‌های متنوع از شبکه‌های سیما را از اقدامات فرهنگی ناجا در هفته نیروی انتظامی خواند و گفت: سریال ماتادور، فیلم سینمایی پرتقال سبز (سیب ترش)، مستند بیراه، تله فیلم مثل شیشه، تله فیلم ماه تلخ، مستند پلیس ایران  از جمله برنامه‌هایی است که در کنار مستندی در مورد شهدای نیروی انتظامی در مدت هفته ناجا از صدا و سیما پخش می‌شود.

وی اولویت اصلی نیروی انتظامی را افزایش امنیت در جامعه عنوان کرد و تاکید کرد: برای نیروی انتظامی مردم‌داری از اهمیت بسیاری برخوردار است و ما تمام تلاشمان را برای افزایش مشارکت مردم و همکاری آن‌ها با نیروی انتظامی در امور مختلف خواهیم کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها