امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54786
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سفرنامه هدایت الله بهبودی هر هفته در هفته نامه تاریخ شفاهی ایران به آدرس الکترونیک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سفرنامه هدایت الله بهبودی هر هفته در هفته نامه تاریخ شفاهی ایران به آدرس الکترونیک http://ohwm.ir/ منتشر می شود.
هدایت الله بهبودی مدیر دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری تا به حال 2 بخش از سفرنامه خود را در سایت تاریخ شفاهی منتشر کرده است و این هفته نیز بخش سوم سفرنامه‌اش در این سایت قابل رویت است.
 


 

در بخشی از قسمت دوم این سفرنامه آمده است: «ساعت 9:30 داخل یک بویینگ نیمه‌پُر می‌شویم. یک‌راست به توکیو می‌رود. از زمین که کنده می‌شود؛ دُبی را غبارآلود می‌بینم. از این بالا چشم‌اندازی ندارد. به یمن اختراع ادیسون، شبش بهتر از روز است. یازده ساعت هواپیمایی داریم. نمایشگری آن روبه‌رو مسیر پرواز را به سوی شرق نشان می‌دهد. از روی دریای عمان می‌گذریم. پاکستان، شمال هند، چین، کُره و دریای ژاپن آسمانهای بعدی هستند. نمایشگر، هرازگاه، قبله را هم نشان می‌دهد. به سمت شب می‌رویم. هوا زودتر تاریک می‌شود. آن عقب، دَمِ دُم‌ هواپیما، نمازهای ظهر و عصر، و چند ساعت بعد مغرب و عشا را شکسته‌بسته می‌خوانیم.»

لازم به ذکر است هدایت الله بهبودی چندی پیش به همراه مرتضی سرهنگی نویسنده و پژوهشگر دفاع مقدس، حبیب احمد زاده نویسنده و مستند ساز، پرویز پرستویی و جمعی از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس در سالروز فاجعه اثابت بمب اتمی به هیروشیما به ژاپن سفر کردند و از موزه‌ها و شهر هیروشیما بازدید کردند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار