امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54788
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار جامعه فارس محمد رضا صادق امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل خبرگزاری ایرنا که در محل تالار ایوان شمس برگزار شد اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس محمد رضا صادق امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل خبرگزاری ایرنا که در محل تالار ایوان شمس برگزار شد اظهار داشت: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران دوران‌های مختلفی را سپری کرده است و امید می‌رود در دوران مسئولیت محمد خدادی (مدیر مسئول جدید خبرگزاری ایرنا) دوران بهتری را سپری کند.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور ضمن تشکر از زحمات مجید امیدی شهرکی ابراز داشت در 24 خرداد ماه طی انتخابات ریاست جمهوری پیام‌هایی ارائه شد که باید این پیام  نیز مورد توجه رسانه‌ها قرار گیرد.

وی با تأکید بر پرهیز از افراط و تفریط و توجه به اعتدال ادامه داد: دولت تدبیر و امید اصلا به دنبال این نیست که رسانه‌ها را فقط به عنوان مبلغ خود بداند.

وی متذکر شد: رسانه باید فعالیت خود را بر چارچوب مصالح ملت قرار دهد و نقد در خصوص دولت را در مواقعی که مورد نیاز است به صورت منصفانه ارائه دهد.

صادق‌ گفت: سیاست دولت تدبیر و امید این نیست که بخواهد رسانه‌ها را فقط مبلغ خود بداند.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور با بیان اینکه در اواخر دهه 70 خروجی خبرگزاری ایرنا برابر با 3 هزار بود و همچنین اخبار تولیدی آن را 30 درصد تشکیل می‌داد خاطرنشان کرد: امید می‌رود با توجه به معیار و اصول مشخص خروجی‌های این خبرگزاری افزایش یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها