امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54790
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ،احمد اصغری مهرآبادی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق سازمان ملی زمین و مسکن  ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ،احمد اصغری مهرآبادی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق سازمان ملی زمین و مسکن  افزود: در کل کشور دو میلیون و 155 هزار واحد مسکونی مهر که تأمین زمین آن برعهده سازمان ملی زمین و مسکن بود برای ساخت اقدام شد که تاکنون بالغ بر یک میلیون واحد مسکونی افتتاح شده و 50 درصد مسکن مهر آن باقی مانده است.

وی ادامه داد: برای این 50 درصد 13 نوع مشکل شناسایی شده است که هم طرف تقاضا و هم طرف عرضه این مشکلات را دارند.

قائم مقام وزیر در مسکن مهر گفت: در دوره بنده یک میلیون و 200 هزار هکتار زمین تأمین شده است که 386 هزار هکتار به نام دولت سند صادر شد و 120 هزار هکتار زمین واگذار شده است.

مهرآبادی گفت: در دوره بنده 52 هزار پرونده تشکیل و 38 هزار پرونده تعیین تکلیف شده است.

به گفته وی، 255 هزار قطعه زمین سند اخذ شده است و 958 هزار هکتار زمین مغایرت آن شناسایی شد.

مهرآبادی گفت: سازمان ملی زمین و مسکن (به غیر از شهرهای جدید) مسئول شناسایی زمین برای مسکن مهر بود که یک میلیون و 200 هزار واحد مسکونی سهم این سازمان بود که از این عدد 800 هزار واحد مسکونی به مرحله اتمام نازک‌کاری رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: با جلساتی که با سازمان امور مالیاتی برگزار شد توانستیم 120 میلیارد تومان تخفیف مالیاتی در مسکن مهر بگیریم.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها