امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5480
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۵۰
تعداد بازدید: 114
به ‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئتی از انجمن اسلامی چین صبح امروز یکشنبه باعلاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و ...

به ‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیئتی از انجمن اسلامی چین صبح امروز یکشنبه باعلاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در ابتدای این دیدار، بروجردی با اشاره به پیشینه تاریخی مراودات فرهنگی و مردمی میان دو کشور، بر اهمیت توسعه و گسترش روابط فیمابین تاکید کرد. وی خاطرنشان کرد که «مراودات دوستانه تاریخی دو ملت بستر مناسبی برای رشد و گسترش همکاری‌های فیمابین ایجاد کرده است».
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تاریخ طولانی ارتباطات فرهنگی و اجتماعی و تمدنی ایران و چین گفت: روابط دو کشور با قدمتی صدها ساله، نقش موثری در تحکیم امنیت و آرامش در منطقه و جهان ایفا می‌کند.
عضو انجمن اسلامی چین نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر به ایران و دیدار با مسئولان کشورمان گفت: ایران کشوری بزرگ با فرهنگ غنی و تمدنی هزار ساله است.
وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی و صنعتی و فناوری مردم ایران در عرصه‌های مختلف، خواستار گسترش ارتباطات دوستانه میان مردم دو کشور شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها