امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54805
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 54
آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره عدم صداقت دولت ...

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره عدم صداقت دولت آمریکا در برقراری رابطه با ایران و تاکید روحانی مبنی بر اینکه درخواست مذاکره از سوی آمریکا صورت گرفت، اظهار داشت: در موضوع رابطه با آمریکا ما هیچ گاه نمی‌توانیم به این کشور اعتماد کنیم چرا که آنها صددرصد دشمن جمهوری اسلامی هستند.

ممدوحی تاکید کرد: آمریکا نه تنها قصد هیچ خدمتی به کشورمان را ندارد بلکه در مقام ضرر رساندن و ضربه زدن به جمهوری اسلامی است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه ما هیچ‌گاه به آمریکا اعتماد نمی‌کنیم، افزود: درخواست مذاکره از سوی آمریکا مطرح شد و از این رو ما هیچ هزینه‌ای برای این کار ندادیم اما در عین حال به قول و قرار آمریکا هم اطمینانی نمی‌کنیم.

وی با انتقاد از اینکه آمریکا هنوز حسن‌نیت خود را به صورت عملی نشان نداده است، قدم اول در اثبات حسن نیت اوباما را لغو رسمی تحریم‌ها و تایید کامل برنامه هسته‌ای کشورمان عنوان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار