امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54806
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمدباقر عبادی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: ملت ایران با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمدباقر عبادی در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: ملت ایران با حضور پرشور در انتخابات 24 خرداد با این حضور حماسی موجبات تقویت نظام و یأس دشمن را فراهم کردند.

وی همچنین با اشاره به سفر روحانی به نیویورک افزود: امیدواریم رئیس‌جمهور در مذاکرات خود با حفظ اقتدار موجبات تفاهم برد - برد را فراهم کند که در این صورت حماسه سیاسی دیگری در کشور رقم خواهد خورد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی شاهد حماسه‌آفرینی مردم در عرصه سیاسی بودیم و امیدواریم تا حماسه اقتصادی نیز توسط مسئولین پربارتر و کامل‌تر از همیشه انجام شود تا موجبات اشتغالزایی برای جوانان جویای کار فراهم شود.

عبادی خاطر نشان کرد: اگرچه برخی از مشکلات معیشتی مردم ناشی از تحریم‌های اعمال شده از سوی دشمنان است اما بخشی از این گرفتاری‌ها معلول عدم نظارت صحیح و به موقع و رها کردن بازار، عدم برخورد جدی با متخلفان و ابلاغ برخی دستور‌العمل‌های غیرکارشناسانه است که لازم است تیم اقتصادی دولت نسبت به اصلاح آن اقدام کند.

وی افزود: توجه ویژه به استان‌های محروم از جمله مسائل مهمی است که باید به طور ریشه‌ای به آن پرداخته شده و دستور‌العمل‌های جامع نسبت به رفع مشکلات این استان‌ها صادر شود.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش های مختلف به ویژه در بخش تأمین آب از مسئولین خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها