امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54812
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سعید منتظرالمهدی در نشست خبری در پاسخ به سؤالی در مورد اظهارات رئیس ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سعید منتظرالمهدی در نشست خبری در پاسخ به سؤالی در مورد اظهارات رئیس جمهور در نیویورک در مورد اینکه آیا استفاده از تجهیزات ماهواره‌ای آزاد شده است یا خیر، گفت: قانون تغییری نکرده، برخوردها با دارندگان تجهیزات ماهواره‌ای کماکان انجام می‌شود اما ممکن است برخورد نیروی انتظامی با دارندگان تجهیزات ماهواره‌ای فرق کند.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد گشت ارشاد و گشت نسبت، گفت: حجاب امری اجتماعی است و ناجا هم تلاش می‌کند که در پدیده حجاب از روش‌های اقناعی و تشویقی استفاده شود.

منتظرالمهدی در ادامه تأکید کرد: قانون 23 دستگاه را در مسئله حجاب و عفاف مسئول دانسته و اگر دستگاه‌های مختلف به وظیفه خود عمل می‌کردند نیازی به اقدامات پلیسی نمی‌شد.

وی تأکید کرد: با مسئولان دولت جدید چندین جلسه در حوزه عفاف و حجاب تشکیل شده است و کار گروه‌های خاص با حضور روانشناسان، جامعه‌شناسان و سایر کارشناسان مشغول بررسی نظرات مختلف در مورد حجاب و عفاف هستند.

وی افزود: اگر قرار باشد قانون حجاب و عفاف تغییری کند قطعاً‌ مأموریت پلیس کمتر خواهد شد.

معاون اجتماعی ناجا در مورد خبری مبنی بر راه‌اندازی شبکه تلویزیونی نیروی انتظامی گفت: ما قصد نداریم شبکه‌ای تأسیس کنیم همکاری ما با صداوسیما عالی است و نیازی به داشتن شبکه‌ای جداگانه نمی‌بینیم.

وی با اشاره به نظرسنجی مؤسسه گالوپ گفت: ما خود سؤال این مؤسسه در مورد اینکه آیا شب‌هنگام در هنگام قدم زدن احساس امنیت می‌کنید یا خیر را از مردم خودمان پرسیدیم و مشخص شد که تنها زنان 4 کشور جهان و مردان 3 کشور از زنان و مردان ما احساس امنیت بیشتری می‌کنند.

منتظرالمهدی در پایان عملکرد پلیس ایران را در سه محور استفاده از سرمایه‌های اجتماعی، استانداردسازی رفتار و پویاسازی نیروی انتظامی عنوان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها