امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54832
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 71
علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تلاش ...

علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تلاش رئیس‌جمهور آمریکا برای مکالمه تلفنی با رئیس‌‌جمهور ایران، تاکید کرد: تلاش اوباما برای دیدار با آقای روحانی و رسانه‌ای کردن مکالمه تلفنی توسط کاخ سفید، از نیاز مبرم آمریکا برای مذاکره با جمهوری اسلامی ایران حکایت دارد.

وی با بیان اینکه اقدام فریب‌کارانه دولت آمریکا در بحث مکالمه تلفنی با روحانی نشان داده که کاخ سفید هیچ صداقنی ندارد و در حقیقت عدم صدافت کاخ سفید بار دیگر اثبات شد، تاکید کرد: آمریکایی‌ها به دنبال ژست مذاکره با ایران هستند و در حقیقت برای آنها اصل مذاکره مهم است نه محتوای مذاکره.

زارعی با بیان اینکه اوباما برخلاف ادعای خودش حسن نیت ندارد، تاکید کرد: اگر اوباما در گفته خود صادق است باید ابتدا تحریم‌هایی که خودش فرمان آنرا صادر کرده، لغو کند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران همانند دوره‌های قبل به رئیس‌جمهور کشورمان اعتماده کرده و می‌کند، تاکید کرد: انتظار می‌رود رئیس‌جمهور محترم با هوشمندی بالایی که دارد در دفاع از حقوق مردم هوشیارانه عمل کند.

وی با بیان اینکه دیپلماسی ایجاب می‌کند هر توافق، ما به ازای خارجی داشته باشد، گفت: در دیپلماسی نباید تنها به لبخند و دیدار اکفتا کرد بلکه باید با هوشمندی بیشتری از حقوق مردم دفاع کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار