امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54839
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 77
مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد رابطه با ...

مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد رابطه با آمریکا، گفت: کسی در روابط با کشورها منکر تعامل با حفظ ارزش‌ها نیست اما باید به این نکته توجه داشت که هیچگاه هیچ کشوری در دنیا از اصول خود کوتاه نمی‌آید.

وی اضافه کرد: آمریکا هیچگاه از اصول خود کوتاه نمی‌آید و بر اساس همان اصول با جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورها مواجهه می‌کند.

وی از مقامات کشور خواست تا به مذاکره با آمریکا دلخوش نباشند و برای پیشرفت کشور تلاش کنند.

میرکاظمی در همین زمینه تأکید کرد: نباید تصور کنیم که مقابله با تحریم‌ها فقط از طریق مذاکره با آمریکا صورت می‌گیرد، باید در این زمینه هوشیار بود و گام‌های دیگری برداشت.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس افزود: اگر قرار به برداشتن تحریم‌ها هم باشد 10 سالی طول خواهد کشید تا تحریم‌ها برداشته شود و نباید تصور کنیم که تنها مذاکره، راه مقابله با تحریم‌هاست.

میرکاظمی به لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تحریم‌ها پرداخت و اظهار داشت: باید مباحث اقتصادی را با رویکرد مقاومتی دنبال کنیم تا اقدامات سایر کشورها ما را غافلگیر نکند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها