امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54841
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 73
حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در ...

حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در مواجه با آمریکایی‌ها باید همیشه هوشیار بود، اظهار داشت: در زمینه مواجه با آمریکایی‌ها بایستی با هوشمندی عمل کنیم تا گام‌های درستی برداشته شود.

وی با اشاره به گذشت  بیش از سی  سال از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: آمریکایی‌ها طی این سالها در دشمنی با جمهوری اسلامی چیزی کم نگذاشته‌اند و همین نکته لزوم هوشیاری را به ما گوشزد می‌کند.

این نماینده مردم در خانه ملت سخنرانی رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: آقای روحانی در سخنرانی خود مواضع انقلاب را بیان کردند و در قبال سوریه و بحرین نیز موضع جمهوری اسلامی ایران را تبیین کردند.

وی با تأکید بر اینکه مذاکره تلفنی ایران و آمریکا زود انجام شد، تصریح کرد: باید کمی اجازه دهیم مسائل  پیش رود تا فضا روشن شود، آن گاه برای مذاکره می‌توان تصمیم‌گیری کرد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها