امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54844
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردستان، بهرام خواجه سعیدی ظهر امروز در مراسم نواختن زنگ گردشگری خواستار تعامل بیشتر آموزش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردستان، بهرام خواجه سعیدی ظهر امروز در مراسم نواختن زنگ گردشگری خواستار تعامل بیشتر آموزش و پرورش و میراث فرهنگی جهت شناختن بناهای تاریخی شهرستان به دانش آموزان شد و گفت: شهرستان اردستان گنجینه آثار تاریخی است.

وی به شناسایی 4 هزار اثر تاریخی در شهرستان اردستان اشاره کرد و افزود: این شهرستان با دارا بودن آثار تاریخی شاخصی همچون مسجد جامع اردستان به عنوان نخستین مسجد دو طبقه و دومین مسجد چهار ایوانی جهان اسلام، مسجد جامع زواره به عنوان نخستین مسجد چهار ایوانی جهان اسلام، تنها قنات دو طبقه جهان در اردستان و دومین مناره کتیبه‌دار کشور در زواره جایگاه مناسبی در زمینه جذب گردشگر ندارد و باید برای معرفی شهرستان بیشتر تلاش شود.

فرماندار اردستان خواستار فعال شدن انجمن‌های مردم نهاد در زمینه گردشگری شد و متذکر شد: باید با فراهم ساختن زیرساخت‌های مناسب و انجام تبلیغات مجازی زمینه جذب گردشگر را فراهم آورد.

به گزارش فارس، با حضور فرماندار اردستان، سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان، مدیر آموزش و پرورش اردستان، مسئول خانه توریست زواره و جمعی از دوستداران میراث فرهنگی برگزار شد.
انتهای پیام/2301/ن20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار