امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54845
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، این دوره‌ها در زمینه‌های آشنایی با اصول مدیریت نوین صنعت هتلداری، بررسی وضعیت صنعت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، این دوره‌ها در زمینه‌های آشنایی با اصول مدیریت نوین صنعت هتلداری، بررسی وضعیت صنعت هتلداری در کشورهای پیشرفته، روش‌های موفقیت در مدیریت هتل، بررسی دلایل عدم پیشرفت صنعت هتلداری در برخی از کشورها، آشنایی با روش های جدید اداره امور کارکنان در هتل، شیوه جدید جذب مهمان و مسافر برگزار می‌شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطرنشان کرد: این دوره‌های آموزشی طی یک سمینار  با حضور بیش از 50 نفر از مدیران هتل‌های سطح استان، مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی، مدیران مجتمع‌های بین راهی و انجمن‌ها و تشکل‌ها و مهمانپذیرها و دست‌اندرکاران و صاحبنظران صنعت هتلداری سطح استان برگزار شد.

توسعه هتلداری استان، جذب سرمایه گذاران در زمینه هتلداری و بالابردن سطح معلومات عمومی مدیران و دست اندرکاران صنعت هتلداری استان از مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره‌های آموزشی است.

رئیس جامعه هتلداران اصفهان در این همایش اظهار کرد: با توجه به تجربه فعالیت سال‌ها در حوزه هتلداری با تمام مشکلات و دغدغه‌های فعالین این عرصه آشنا هستم.

علی اصغر رضایت با بیان اینکه برگزاری اینگونه برنامه‌ها و ارائه آموزش‌های لازم نقش مهمی در افزایش سطح توانمندی و کارآمدی هتلداران دارد ، گفت: متاسفانه در گذشته به بحث ارائه این آموزش‌های در این استان توجه خاصی صورت نگرفته که امیدواریم این برنامه نقطه آغاز خوبی در این حوزه باشد.

به گفته وی، آموزش‌های هتل‌داری و گردشگری امروزه تا مدارج کاردانی، کارشناسی و دکتری در سطح دانشگاه‌ها ارائه می‌شود و تاثیر بسزایی در مدیرت موفق کسانی که به این عرصه ورود پیدا می‌کنند دارد.

رضایت خاطرنشان کرد: این افراد با فراگیری آموزش‌های لازم از کم‌ترین سطح و کسب تجربیات در زمینه مدیریت نوین و موفق هتل‌داری و گردشگری آموزش کسب می‌کنند.

وی در پایان به ارائه راهکارهایی لازم برای رسیدن به موفقیت در این عرصه اشاره کرد و گفت: کسب آموزش‌های مورد نیاز، افزایش سطح خدمات و استاندارد سازی از مهم‌ترین مواردی است که از سوی مدیران موفق مورد توجه قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/79002/س40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار