امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54846
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد خدادی امروز در مراسم معارفه خود که در تالار وحدت برگزار شد با اشاره به قدمت 80 ساله خبرگزاری ایرنا، اظهارداشت: روز ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد خدادی امروز در مراسم معارفه خود که در تالار وحدت برگزار شد با اشاره به قدمت 80 ساله خبرگزاری ایرنا، اظهارداشت: روز گذشته این خبرگزاری دو هزار خبر تولیدی خروجی داشته است.

مدیرعامل جدید خبرگزاری ایرنا با بیان اینکه لازم است از ظرفیت نیروهای کارآمد در این خبرگزاری استفاده شود، اظهارداشت: در این مورد باید به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رسانه‌ها نبض تپنده هستند توجه شود.

وی با بیان اینکه رسالت رسانه برقراری ارتباط دو سویه است، ادامه داد: در یک سو باید از تولید به مخاطبان برسد که این امر براساس سیاست‌های دولت و منویات مقام معظم رهبری است، از سوی دیگر خواسته‌ها و مشکلات را منتقل کند.

خدادی بیان داشت: ویژگی یک سازمان 80 ساله، داشتن تدبر و اعتدال در عمل است و ویژگی یک رسانه جوان 80 ساله پویایی، تحرک و نشاط است.

وی با اعلام اینکه خبرگزاری وظیفه پوشش اخبار را دارد، ادامه داد: رسانه‌ها باید آنچه که لازم است دیده شود را منتقل کنند و تلاش جدی ما در خبرگزاری ایرنا نیز بر همین اساس است.

خدادی همچنین یادآور شد: موسسه ایران و دانشکده خبر در کنار ایرنا ظرفیت‌های قابل توجهی را بوجود آورده است.

به گفته وی مأموریت ما مأموریت ادای تکلیف است در نظامی که مرهون خون شهداست.

مدیرعامل جدید خبرگزاری ایرنا با تاکید بر اینکه رسالت رسانه تبدیل جریان یک سویه به جریانی دو سویه است، اضافه کرد: آنچه که مهم است تعامل خبرگزاری با تمامی دستگاه‌ها است که در این باره ایجاد هم‌افزایی و هم‌گرایی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از ادامه یافتن موازی کاری در کشور و رسانه‌ها خاطرنشان کرد: ما به عنوان یک مسلمان متعهد به اخلاق رسانه‌ای هستیم و باید اخلاق را حاکم بر امور خود کنیم، اخلاق رسانه امروز یکی از دغدغه‌های ما است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها