امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54862
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 76
سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در ...

سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در برنامه امروز خود دیدار از حوزه هنری را در دستور کار دارند اما قرار نیست هیچ مذاکره‌ای در  مورد خانه سینما داشته باشیم.

وی تاکید کرد: این بازدید از ساعت 5 امروز صورت خواهد گرفت اما بنا نداریم در مورد خانه سینما با هیچ کدام از مدیران حوزه هنری مذاکره کنیم چرا که اصلا چنین موضوعی در دستور کار برنامه ما قرار ندارد.

براساس این گزارش، یکی از سایت‌های خبری که به نظر می‌رسد تحت تاثیر اتفاقات هفته گذشته و طرح سوال کمیسیون فرهنگی از وزیر ارشاد باشد،امروز مدعی شد: «امروز ساعت 5 در حوزه هنری جلسه ای با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی و مدیران حوزه هنری برگزار خواهد شد. جلسه ای که احتمالا تعدادی از سینماگران نزدیک به حوزه هم در آن حضور دارند. دستور کار این جلسه تفاهم با کمیسیون فرهنگی مجلس و جلب رضایت آنها برای ادامه مسیر فعلی خانه سینما و انصراف آنها از پیگیری این مسئله است. باید منتظر ماند و دید آیا مدیران حوزه می توانند مشکل مجلس با بازگشایی خانه سینما را حل کنند یا این ماجرا وارد فاز تازه‌ای می شود».

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها