امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54868
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چهارمین روز برگزاری نمایشگاه تله کام در حالی به پایان می رسد که امروز ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چهارمین روز برگزاری نمایشگاه تله کام در حالی به پایان می رسد که امروز شلوغ ترین روز نمایشگاه تله کام بود.

روز اول به نظر می رسید که چون اولین روز نمایشگاه است شاید بازدیدکنندگان اطلاع کافی از برگزاری نمایشگاه ندارند و امید می‌رفت روز دوم که همزمان با روز جمعه و تعطیلی است، استقبال از نمایشگاه بیشتر شود. اما دومین روز نیز چنگی به دل نزد و طبق آنچه که همه عنوان می کردند میزان بازدید از نمایشگاه چهاردهم در مقایسه با سال گذشته بسیار کمتر بود.

همان طور که پیش بینی می شد روز سوم که شنبه و اول هفته کاری بود بر تعداد بازدیدکنندگان افزوده نشد.

امروز که چهارمین و آخرین روز برگزاری نمایشگاه تله کام است، به اعتقاد اغلب شرکت کنندگان پر رونق ترین روز نمایشگاه بوده است.

این در حالی است که در آمار ها اعلام شده بود نمایشگاه امسال از نظر مساحت 26 درصد و از نظر تعداد شرکت های حاضر، 2 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است. اما گویا این رشد روی کاغذ در عمل نتوانسته بود به افزایش مخاطب نمایشگاه کمک کند.

همچنین آنچه که در نمایشگاه تله کام امسال اتفاق افتاد این بود که بیشتر از آنچه که بازدیدکنندگان در سالن های نمایشگاهی حضور داشته باشند، پیرامون غرفه های محیط باز نمایشگاه تجمع می کردند، جایی که انواع مسابقات و سرگرمی ها توسط اپراتورهای مختلف برگزار می شود و جوایز متعددی از جمله گوشی به قید قرعه به بازدیدکنندگان می‌دهد.

انتهای پیام/آ
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار