امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5487
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۵۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، محمدرضا باهنر در مسجد محمد رسول‌الله (ص) قزوین با اشاره به اینکه ایران در سند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، محمدرضا باهنر در مسجد محمد رسول‌الله (ص) قزوین با اشاره به اینکه ایران در سند چشم‌انداز 1404 باید کشور توسعه یافته، انقلابی، الهام‌بخش برای جهان اسلام، نخستین تولیدکننده علم و ثروت در منطقه و دارای روابط عادلانه و تعامل سازنده با همه کشورهای دنیا باشد، اظهار داشت: کشور در عرصه علمی رشد چشم‌گیری داشته، ولی متأسفانه در عرصه اقتصاد موفق نبوده است.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در کشوری که کارهای بزرگ به دست افراد کوچک و کارهای کوچک توسط افراد بزرگ مدیریت شود هیچ وقت به خوشبختی واقعی نمی‌رسد بر این اساس باید هر کاری را به فردی که صلاحیت آن را دارد سپرد تا در اداره کشور موفق بود.

باهنر با بیان اینکه تحریم‌های اقتصادی موجب بروز 30 درصد مشکلات بیکاری، تورم و گرانی است، اضافه کرد: 70 درصد این مشکلات به دلیل عدم درست شیوه مدیریتی است که با به‌کارگیری راهکارهایی می‌توان این شیوه را اصلاح کرد تا این مشکلات کاهش یابد.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌ جمهوری عنوان کرد: تورم ساختاری در پنج سال گذشته به 20 درصد رسیده است که باید مسئولان اجرایی در دولت تلاش کنند نرخ این تورم را تک رقمی کنند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی کشورها به اندازه ساحل ایران منابع زمینی ندارند، ولی درآمد ملی آنان از این ساحل تأمین می‌شود، اذعان داشت: متأسفانه کشور ما با داشتن نفت، معدن، صنعت و مس هنوز نتوانسته به نقطه ایده‌آل درآمدزایی برسد.

وی با بیان اینکه حداقل انتظار یک شهروند از دولت داشتن شغل شرافتمندانه است، اظهار داشت: دولت باید فرصت‌های شغلی را در کشور ایجاد کرده تا آنان بتوانند با داشتن شغل حداقل نیازهای زندگی‌شان را تأمین کنند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات شوراها در مدیریت شهری مهم است، ابراز داشت: مردم باید با شناخت و آگاهی دقیق نسبت به توانایی‌های کاندیداها تلاش مضاعفی برای انتخاب افراد اصلح در این انتخابات داشته باشند تا افراد کارآمد وارد این شوراها شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه 60 درصد جامعه شهرنشین هستند، اذعان داشت: مردم باید در انتخابات شوراها افراد متدین، متخصص و مجرب را در انتخابات شوراها انتخاب کرده تا این افراد بتوانند بسیاری از مشکلات شهری را برطرف کنند.

امنیت و سلامت از اصلی‌ترین مطالبات ملت است

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت و سلامت از اصلی‌ترین مطالبات ملت است، بیان داشت: این دو مؤلفه از اصلی‌ترین سرمایه‌های هر فردی است که تا عدم وجود آن را احساس نکند قدر آن را نمی‌داند.

باهنر با اشاره به اینکه دشمنان اسلام از جمله آمریکا، طالبان و تروریست‌ها تلاش می‌کنند تا بتوانند چهره زشتی از اسلام به مردم معرفی کنند تا با جدا کردن  مسلمانان از دین تعداد آنان را در جهان کاهش دهند، اذعان داشت: آنان هرگز با همت و بیداری مسلمانان به این کار موفق نمی‌شوند.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌ جمهوری با بیان اینکه دشمنان اسلام از جمله آمریکا، طالبان و تروریست‌ها برای ایجاد ناامنی در کشور تلاش می‌کنند تا با ایجاد ناهنجاری و کارشکنی، گوشه‌ای از کشور را مانند عراق، سوریه و افغانستان ناامن کنند، اظهار داشت: در هیچ نقطه‌ای از ایران مشکل امنیتی وجود ندارد و همه جا امن و سبز است که تحقق این امر از بزرگترین سرمایه‌های کشور است.
انتهای پیام/77009/ق40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها