امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54879
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در نخستین همایش سراسری تازه های علمی، سامانه‌های متحرک امدادی، بهداشتی، درمانی در رزم، گفت: نیروهای مسلح در مسیر افزایش قدرت دفاعی گام برمی‌دارند و آینده‌نگاری و مطالعات راهبردی چراغ راه آنها است.

دهقان از عنصر انسانی به عنوان بزرگترین عامل موفقیت در هر صحنه‌ای به خصوص صحنه رزم یاد کرد و افزود: سلامت جسمی و مولفه‌های روحی و روانی در کنار مهارت و تخصص عامل مهم تعیین کننده‌ای در مدیریت صحنه نبرد است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: باید هوشمندسازی، سبک‌سازی و ایمن‌سازی را در کنار ویژگی‌های نظیر سرعت عمل، تحرک، قدرت و کیفیت بالا، در تجهیزات و سامانه‌های امدادی، بهداشتی، درمانی و رزمی تعمیم دهیم.

دهقان با اشاره به متفاوت شدن فضای نبردهای علمی با گذشته گفت: خدمات رزمی هم با توجه به تغییر شرایط نبرد باید تغییر کند و ارتقا یابد.

وی بهره گیری از فناوری‌های نوین برای امدادرسانی به مجروحان جنگی در کمترین زمان و بهترین کیفیت را تأکید کرد و افزود: وزارت دفاع آمادگی دارد از سامانه‌های جدید علمی در حوزه بهداشت و درمان که می‌تواند در اختیار واحدهای عملیاتی قرار گیرد، حمایت کند.

همایش سراسری تازه های علمی، سامانه های متحرک امدادی، بهداشتی در رزم با حضور 200 نفر از متخصصان علوم نظامی، بهداشت و درمان امروز در مشهد مقدس برگزار شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها