امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5491
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۵۰
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به آذربایجان شرقی، کامران باقری لنکرانی نامزد احتمالی انتخابات آتی ریاست جمهوری ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به آذربایجان شرقی، کامران باقری لنکرانی نامزد احتمالی انتخابات آتی ریاست جمهوری که شامگاه امروز (یکشنبه) در جمع مردم تبریز و در مهدیه این شهر سخن می‌گفت با اشاره به اهمیت انتخابات آتی گفت: انتخابات آتی ریاست جمهوری به لحاظ مسائل داخلی و حتی مسائل بین‌المللی آثار و نتایج مثبتی خواهد داشت که ان‌شاءالله با مشارکت مردم در انتخابات به عنوان یک حماسه سیاسی در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی درباره نحوه عملکرد در انتخابات ریاست جمهوری تصریح‌کرد: همانطور که حضرت علامه مصباح یزدی فرموده‌اند که باید در انتخابات طوری عمل کنید که مورد رضایت امام زمان باشد، به انتخابات آینده باید به عنوان عبادت نگاه کرد.
لنکرانی با بیان اینکه کسی منکر مشکلات اقتصادی در کشور نیست، افزود: دشمنان ما با تمام قدرت و توان خود به ملت ما فشار می‌آورند تا آنها را از اعتقادات خود منصرف کنند اما وقتی مردم در صحنه انتخابات حضور یابند آنها متوجه خواهند شد که ملت ما تحت هیچ شرایطی از ارزش‌ها و اعتقادات خود عدول نخواهند کرد.
نامزد احتمالی انتخابات آتی ریاست جمهوری با بیان اینکه عدول از ارزش‌ها راه مقابله با مشکلات نیست، تصریح‌کرد: کشور ما از شرایط مناسب و ظرفیت بالایی برای حل مشکلات اقتصادی برخوردار است لذا افرادی که توانایی حل مشکلات را ندارند می‌خواهند با کنار گذاشتن ارزش‌ها و اصول انقلاب مشکلات را حل کنند.
وی با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات از مهم‌ترین اولویت انتخابات آتی است، گفت: قطعاً حضور مردم در پای صندوق‌های رأی میخ آخر را بر تابوت فشارهای دشمن خواهد کوبید و دشمنان را از توطئه‌های خود مأیوس خواهد کرد.
لنکرانی در پاسخ به سؤالی درباره رفتار وی در صورت کاندیداتوری سعید جلیلی گفت: جبهه پایداری براساس گفتمان آرمانگرایی واقع‌گرایانه وارد صحنه انتخابات شده است و در این عرصه ورود گفتمانی دارد نه ورود مصداقی؛ بنده هیچ احساس رقابتی با برادر عزیزمان آقای دکتر جلیلی، آقای مهندس فتاح و آقای دکتر میزکاظمی ندارم چرا که با این برادران هیچ اختلاف مبنایی ندارم لذا هیچ رقابتی بین بنده  این برادران صورت نخواهد گرفت.
نامزد احتمالی انتخابات آتی ریاست جمهوری با بیان اینکه اسلام منهای روحانیت خط قرمز جبهه پایداری است، گفت: در طول سه قرن گذشته، بزرگترین خطری که اسلام را تهدید کرده، اسلام منهای روحانیت بوده است ما امروز قبول نداریم که برخی افراد در حاشیه دولت اقدام به نظریه‌پردازی دینی کنند در حالی که تخصصی در این حوزه ندارند.
وی بازگشت به اشرافیت را از دیگر خطوط قرمز جبهه پایداری دانست و تصریح کرد: در شرایط کنونی ما بازگشت به دوران اشرافی را خط قرمز خود می‌دانیم و قطعاً بر همین مبنا نیز عمل خواهیم کرد.
لنکرانی در پاسخ به سؤال دیگری درباره دیگر ائتلاف‌های اصولگرا گفت: بنده متوجه نمی‌شوم چرا وقتی قرار است مردم به یک نفر رأی بدهند چرا باید چند نفر با یکدیگر ائتلاف کنند؟ البته بنده به غیر از نامزد حاشیه‌ای دولت به تمام کاندیداهایی که رسماً برای حضور در انتخابات اعلام کاندیداتوری کرده‌اند احترام می‌گذارم و آنها را که برادران ارزشمند ما هستند را از نیروهای خدوم انقلاب می‌دانم.
وی با بیان اینکه به همه سازوکارهای مطرح در جبهه اصولگرایی احترام می‌گذارد، تأکید کرد: آنچه موجب حضور بنده در صحنه انتخابات شده اختلاف در شیوه و نحوه اداره کشور است و بر همین اساس بنده برنامه خود را مدون کرده‌ام.
نامزد احتمالی انتخابات آتی ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به لزوم برخورد با مفاسد گفت: ما در برخورد با مفاسد باید رفتار امیرالمؤمنین را الگو قرار بدهیم آن حضرت با افرادی که فساد می‌کرده‌اند در هرکجا و هر مقامی که بودند برخورد می‌کرد. گرچه ما خاک پای قنبر امیرالمؤمنین هم نمی‌شویم اما سیره امیرالمؤمنین اجازه نمی‌دهد که بگوییم اطرفیان ما خط قرمز هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها