امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54931
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 61
داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 در جلسه امروز خود پذیرای سرپرست و وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان بود که در این جلسه صالحی‌امیری به ارائه برنامه‌های خود در حوزه ورزش و جوانان پرداخت و نمایندگان نیز برخی از دغدغه‌های خود را در این حوزه به وی منتقل کردند.

وی افزود: همچنین در این جلسه بر ارتقای سلامت ورزش کشور در این جلسه مطرح شد که نمایندگان در این ارتباط خواهان افزایش ارتقای مباحث فرهنگی و سلامت اخلاقی و پاکدستی در ورزش و خواهان این قضایا شدند.

نایب‌رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: در ادامه، کمیته‌های شش گانه کمیسیون اصل 90 در جلسات خود به صورت جداگانه به بررسی پرونده‌های ارسال شده به کمیسیون پرداختند که این پرونده‌ها شامل شکایات اشخاص حقیقی و حقوقی از نحوه عملکرد دستگاه‌های قوای سه‌گانه را در بر می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها