امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54932
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 106
حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون فرهنگی گفت: در ابتدای جلسه امروز، کلیات لایحه اصلاح بودجه سال 1392 کل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای این کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی این لایحه را تصویب نکردند.

وی با بیان اینکه در اصلاحیه بودجه، دولت به دنبال کاهش بودجه فرهنگی کشور است با انتقاد از این اقدام دولت، افزود: دولت یازدهم معتقد است با توجه به درآمدهای کشور امکان تحقق این بودجه وجود ندارد اما اعضای کمیسیون فرهنگی معتقدند که کارشناسان کنونی معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری همان کارشناسان دولت دهم هستند و اگر امکان تحقق بودجه وجود نداشت باید در همان زمان دفاع از بودجه سال 92 این مطلب را بیان می‌کردند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در ادامه جلسه امروز، لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت که کلیات این لایحه تصویب شد.

طاهری همچنین گفت: لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیز در ادامه جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت که کمیسیون کلیات این لایحه را به استثنای تبصره 6 ماده 1 آن، تصویب کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها