امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54944
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مفاهیم زیادی در جامعه امروز وجود دارند که هنوز تعریف دقیقی برای آنها ارائه نشده و هر کسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مفاهیم زیادی در جامعه امروز وجود دارند که هنوز تعریف دقیقی برای آنها ارائه نشده و هر کسی برداشت خاص خودش را از آنها دارد و به همین دلیل شاید وقت آن رسیده باشد که با تفکری دسته جمعی به رویکردی یکسان و یا بهتر است بگوییم عقلانی برای هر کدام از آنها برسیم. برنامه «کافه سوال» کاری است از گروه اجتماعی شبکه دو سیما که سعی بر تبین و روشن‌سازی همین موضوع برای مخاطبان خودش دارد تا بتواند با همفکری متقابل به تعاریفی درست برای این مفاهیم مهم برسد. چیزهایی که شاید هر روز هر کدام‌مان به سادگی از کنارشان رد می‌شویم اما عملا خودشان و یا ماجراهای اطرافشان تاثیر مستقیمی بر روی زندگی شخصی و اجتماعی‌مان دارند.

بنابراین گزارش، این برنامه ترکیبی با حضور مجری و دو یا سه میهمان به صورت میزگرد اجرا شده و موضوعات مختلفی را در فصل‌های مختلف پخشش‌اش بررسی می‌کند. برنامه با یک سوال ورودی وارد هر قسمت می‌شود. درحقیقت مجری با مطرح کردن یک سوال اساسی در ابتدای برنامه به دنبال رسیدن پاسخی برای آن در طول برنامه و یا حداقل راهکارهایی برای پاسخ آن است و بیننده را تا پایان با این ماجرا همراهی می‌کند. در کنار این بحث‌ها، وله‌ها و آیتم‌های تولیدی مرتبط با موضوع تکمیل کننده ماجراست. در نهایت مجری با طرح دوباره سوال در انتهای برنامه و مروری بر صحبت‌ها و نکات مطرح شده در طول آن، برنامه را طوری به پایان می‌برد که خود بیننده نتیجه نهایی را استنباط کند.

به گزارش فارس، برنامه «کافه سوال» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و اجرای مژده لواسانی از 12 مهرماه روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه از ساعت 21 تا 21:30 روی آنتن می‌رود و در فصل اول خود قرار است به مفهوم زیبایی بپردازد. به تعابیر و تعاریفی که جامعه و مردم برای این واژه دارند و بحث داغ جراحی‌های زیبایی که موضوع داغ این روزهای جامعه ماست. بحثی که با حضور متخصصین و جراحان مجرب در کنار دیگر میهمان و چهره‌های آشنا برای مردم مورد بررسی و چالش قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها