امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 25
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54947
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 70
عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حجت‌الاسلام و المسلمین شهیدی‌محلاتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و نماینده ولی‌فقیه در این بنیاد در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی حضور یافت.

وی با بیان اینکه رئیس بنیاد شهید برنامه‌های آتی خود را برای اعضای کمیسیون اجتماعی تشریح کرد، افزود:‌ در ادامه جلسه امروز، طرح خدمت‌رسانی به ایثارگران که در واقع نواقص مصوبات پیشین در این باره را مرتفع کرده است در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و پس از بحث‌های فراوان پیرامون ماده یک این طرح رای‌گیری در خصوص آن در جلسه بعد انجام خواهد شد.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: بر اساس ماده یک طرح ایثارگران از این پس اختیارات کمیسیون‌‌های پزشکی بنیاد شهید درباره تامین مصداق شهید یا جانباز به کمیسیونی متشکل از نمایندگان وزارت دفاع، ستاد کل نیروهای مسلح، ارتش، سپاه و یک نماینده از بنیاد شهید تفویض می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار