امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5496
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 170
مجتبی رحماندوست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به هجمه سنگین حلقه ...

مجتبی رحماندوست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به هجمه سنگین حلقه انحرافی بر صدا و سیما اظهار داشت: هیچ فرد و گروهی نمی‌تواند پوشش خبری مناسب صدا و سیما در زمینه اطلاع‌رسانی عملکرد خدمات اجرایی دولت در طول 8 سال را انکار کند و چنانچه خبررسانی این سازمان نبود همگان از اصل این عملکردها بی‌خبر می‌ماندیم.

وی افزود: در شرایط کنونی پرچم‌ دادن به دست لیدر حلقه انحرافی، سر دادن شعارهای بهاری، توجیه دیدگاه‌های مشایی، دم زدن از فرهنگ انسانی ـ ملی و حضور در سفرهای استانی و شهرستانی غلط و در شأن دولت و رئیس هیئت دولت نیست.

نماینده تهران با بیان اینکه دولت در ماه‌های اخیر به گونه‌ای از پشت پرده لیدر حلقه انحرافی خارج و تغییر تاکتیک داده است، خاطرنشان کرد: ولت رسما تریبون صدا و سیما را به نفع لیدر انحرافی می خواهد.

رحماندوست تصریح کرد: در حالی که امروز در فضای تبلیغاتی رایج کشور قرار داریم، شاهد اخبار سفرهای تبلیغی سایر کاندیداها نیستیم و نمی‌دانیم که کدام کاندیدا برای چه کسانی سخنرانی و به کدام استان سفر کرده و تنها اطلاع‌رسانی‌ها در حد برنامه‌های خبری کوتاه و مختصر، آن هم به منظور گرم کردن تنور انتخابات صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: وظیفه صدا و سیما صرفا پوشش خبری سفرهای استانی و مصوبات و خدمات دولت است نه تبلیغات استانی دولت برای یک کاندیدای خاص.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها