امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54964
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۱
تعداد بازدید: 85
حمید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد حواشی اخیر در مورد بحث‌های مطرح شده در مورد تبانی در ...

حمید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد حواشی اخیر در مورد بحث‌های مطرح شده در مورد تبانی در فوتبال گفت: علی دایی پیشنهادی را به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه می‌کند که طی آن مسئولان فدراسیون عفو عمومی‌ را برای بیان کنندگان مسائل تبانی، فساد، رشوه و شرط بندی در فوتبال اعلام کنند تا آن افرادی که از هرگونه ناپاکی و تبانی‌های پشت پرده اطلاع دارند بدون آنکه دچار مشکل شوند با تعهد بر اینکه این کارها را تکرار نخواهند کرد صحبت‌هایشان را بیان کنند. این موضوع باعث می‌شود بسیاری از افراد برای بیان تبانی و ناپاکی‌ها بدون ترس جلو بیایند و عاملی برای برخورد با دانه درشت‌ها و عوامل و افرادی که باعث ناپاکی و تبانی در فوتبال هستند، می‌شود.

وی افزود: این اتفاق باعث می‌شود بسیاری از ناپاکی‌ها از بین برود و مورد عفو قرار بگیرند اما اگر بعد از آن کسی که از این موضوعات اطلاع داشت، آن را تکرار کرد و یا اینکه افرادی که مطلع هستند این موضوع را بیان نکردند، مورد جریمه و سخت‌ترین برخوردها قرار بگیرند تا فوتبال ایران از هرگونه زد و بند و مشکلات اینچنینی پاک شود.

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس خاطرنشان کرد: این پیشنهادی است که سرمربی پرسپولیس برای حل مشکلات اخیر و مسائل پشت پرده‌ای که در فوتبال ایران وجود دارد، ارائه کرده است.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار