امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54967
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۲
تعداد بازدید: 75
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور سیدرضا صالحی امیری در جلسه امروز کمیسیون اصل 90 گفت: در این جلسه سؤال نمایندگان از آقای صالحی امیری مبنی بر اینکه «برنامه شما برای مقابله با فساد مالی، رشوه و تبانی‌های موجود در ورزش به خصوص فوتبال چیست؟»، مطرح شد.

وی اضافه کرد: آقای صالحی امیری در این جلسه برنامه‌های مدونی را در این زمینه ارائه دادند، البته سرپرست وزارت ورزش و جوانان توضیح دادند که قرار است برای سالم‌سازی در ورزش کمیته 5 نفره‌ای تشکیل شود.  

سخنگوی کمیسیون اصل 90 همچنین اعلام کرد که جزئیات تشکیل این کمیته 5 نفره از سوی سرپرست وزارت ورزش و جوانان به کمیسیون اصل 90 ارائه خواهد شد.

افضلی‌فرد در ادامه بیان جزئیات جلسه نمایندگان با سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: آقای صالحی امیری سازوکاری نیز برای جلوگیری از تبانی برای تعیین هیئت‌های ورزشی فدراسیون‌ها دارند که در این جلسه آن را تشریح کردند.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس، گفت: قرار است کمیسیون اصل 90 فردا دوشنبه هم با حضور مسئولان ورزش کشور و همچنین اهالی فوتبال تشکیل جلسه دهد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 اعلام کرد که علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال یکی از مقاماتی است که در جلسه فردا حضور می‌یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار