امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54989
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۹
تعداد بازدید: 56
«محمدرضا پورمعین» رئیس جمعیت قرآنی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: نخستین جلسه ...

«محمدرضا پورمعین» رئیس جمعیت قرآنی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: نخستین جلسه شورای مرکزی چهارمین دوره فعالیت‌های جمعیت قرآنی استان تهران با حضور اکثریت اعضا تشکیل و برابر با اساسنامه این جمعیت رئیس، نائب رئیس و دبیر این جمعیت برای دو سال انتخاب شدند.

وی که برای سومین دوره به عنوان رئیس جمعیت قرآنی استان تهران منتخب شده است، اظهار داشت: در این جلسه «بهمن جاهی» به عنوان نائب رئیس و «حوریه عقبایی» نیز به عنوان دبیر جمعیت قرآنی استان تهران انتخاب شدند.

پورمعین با اشاره به برنامه‌‎های جمعیت قرآنی استان تهران در راستای تحقق مطالبات رهبری خاطرنشان کرد: تلاش این جمعیت تحقق منویات رهبری و گام برداشتن برای رسیدن به اهداف عالی نظام است که در این راستا کمیته‌های 6گانه و همچنین برنامه‌های مختلفی را درنظر گرفته است.

رئیس جمعیت قرآنی استان تهران با بیان اینکه برگزاری جلسات هم‌اندیشی، آزاد اندیشی، نقد منصفانه و همچنین ارائه راهکارها و اجرایی کردن برنامه‌ها برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن یکی از مهمترین اهداف جمعیت قرآنی استان تهران است، افزود: کمیته‌های 6‌گانه جمعیت قرآنی تهران متشکل از کمیته‌های تخصصی شامل «رفاهی و اجتماعی»، «روابط عمومی و اطلاع‌رسانی»، «آموزش و پژوهش علمی»، «فرهنگی و هنری»، «توسعه و ترویج» و «نظارت و ارزیابی» است که اعضای جمعیت قرآنی استان تهران هر یک در یکی از کمیته‌های این جمعیت حضور دارند تا با هم‌فکری و هم‌اندیشی موضوعات قرآنی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و برنامه‌ریزی صحیح و اصولی انجام شود.

پورمعین در پایان اظهار داشت: در این دوره اقداماتی در جهت عملیاتی کردن مصوبات دوره قبلی صورت می‌گیرد تا با برنامه‌ریزی صحیح بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها