امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54994
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 48
محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر حضور رییس ...

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر حضور رییس جمهور در مجلس شورای اسلامی و تشریح دستاوردهای سفر به نیویورک برای نمایندگان گفت: انشالله در جلسه مشترک دولت و مجلس که در آینده نزدیک برگزار خواهد شد، ما و دوستانمان در مجلس گرد هم می‌آییم و آقای روحانی نیز در این نشست حضور خواهند یافت.

وی افزود: زمان دقیق این نشست هنوز مشخص نیست، اما دوستان درصدد تدارک برگزاری این جلسه با حضور نمایندگان مجلس هستند.

سخنگوی دولت در پاسخ به سئوال دیگری درباره این که آیا در جلسه بعدی هیئت دولت بحث انتخاب استانداران در دستور کار قرار می گیرد یا نه، گفت: هنوز دستور کار جلسه آینده تعیین نشده، اما تعیین استانداران به طور کلی در دستور کار دولت قرار دارد.

نوبخت درباره اینکه آیا در جلسه یک شنبه (روز گذشته) بحثی در خصوص تعیین استانداران صورت گرفته است و یا نه گفت: بحثی در این باره مطرح نشد.

خبرنگار فارس از نوبخت در خصوص تحریف سخنان رییس جمهور توسط شبکه سی ان ان در سفر به نیویورک پرسید که سخنگوی دولت اجازه خواست پس از بررسی دقیق موضوع، درباره آن اظهار نظر کند.

سخنگوی دولت در پایان در ارتباط با تعیین وزرای پیشنهادی سه وزارتخانه باقیمانده نیز تصریح کرد: هنوز تصمیمی در این باره از سوی دولت گرفته نشده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها