امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54995
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 86
سردار علی مؤیدی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری ...

سردار علی مؤیدی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری کلاسهای آموزشی برای مسئولان مبارزه با مواد مخدر افغانستان گفت: امیدواریم با انتقال تخصص خود به سایر کشورها موجب کاهش قاچاق مواد مخدر شویم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با برنامه‌های هدفمندی که ناجا در مرز اجرا کرده است، امروز شاهد افزایش کشفیات مواد مخدر در مرزها هستیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همچنین در مورد تولید مواد مخدر در افغانستان گفت: در بحث محاسبه تولید و کشت در افغانستان در حال بررسی هستیم پیش بینی ما این است که متأسفانه تولید نسبت به گذشته در افغانستان افزایش پیدا کرده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با تأکید بر اینکه افغانستان نیز مانند ایران سالیانه ده‌ها نفر از سرمایه انسانی خود را در راه مبارزه با مواد مخدر فدا می‌کند، گفت: دست‌هایی وجود دارد که افغانستان را عامل و مجرم در بحث مواد مخدر معرفی کند، ایران این نگاه را ندارد و با آن مبارزه می‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار