امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۱۳:۴۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 55
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۱ - ساعت ۱۵:۱۲
تعداد بازدید: 574
بسم الله الرحمن الرحیم   سردار محمد رضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در همایش و کارگاه آموزشی نقش سپاه در اقتصاد مقاومتی که به همت ...

بسم الله الرحمن الرحیم

  سردار محمد رضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در همایش و کارگاه آموزشی نقش سپاه در اقتصاد مقاومتی که به همت معاونت آماد و پشتیبانی سپاه برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای تدارکات و آماد و پشتیبانی سپاه، گفت: منشاء بسیاری از خیرات و برکات برای ملت ایران، قیام مردم در 9 دی و ایستادگی در مقابل فتنه‌گران و عاشورا ستیزان است.

نقدی با بیان اینکه فتنه 88 دست تمام ابرقدرتها را برملا کرد، اظهار داشت: در فتنه 88 کشورها با وضوح کامل و خیلی روشن در مقابل انقلاب اسلامی موضع گرفتند و اوج ایستادگی ملت در 9 دی باعث مرگ فتنه‌گران و نقش برآب شدن نقشه‌های دشمن شد.

 

نقدی با بیان اینکه فتنه 88 دست تمام ابرقدرتها را برملا کرد، اظهار داشت: در فتنه 88 کشورها با وضوح کامل و خیلی روشن در مقابل انقلاب اسلامی موضع گرفتند و اوج ایستادگی ملت در 9 دی باعث مرگ فتنه‌گران و نقش برآب شدن نقشه‌های دشمن شد.

وی حفظ جایگاه و پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی را در مقابل تمام تلاش های دشمنان یادآورد شد و تصریح کرد: روز 9 دی همه ابرقدرتها یکجا از ایران باختند و این حماسه، علت افزایش روحیه مردم منطقه و باعث شعله‌ور شدن بیداری اسلامی بود.

وی یکی از جنبه های مثبت حماسه 9 دی را تحریم ها دانست و خاطرنشان کرد: امروز دشمن پس از شکست در زمینه های نظامی، فرهنگی، سیاسی و ... به جنگ اقتصادی روی آورده و همچنین تهاجم فرهنگی را برای دراز مدت ادامه می دهد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین جنگ اقتصادی دشمن را برای جبران شکست در فتنه عنوان کرد و ادامه داد: تجربه نشان داده که از دل تهدید دشمن و مقاومت ملت با تبعیت از ولایت، یک قدرت جدید برای ایران متولد شده است و اگر ملتی قصد ایستادگی داشته باشد، تهدید و تحریم یک فرصت است.

وی با اشاره به وجود تمام مولفه های اقتصاد پویا و پیشرو در کشور تصریح کرد: لازم است مانند گذشته برای پیروزی بر دشمن، راهکار و استراتژی ولایت را اجرایی کنیم و اقتصاد مقاومتی، راهبرد اصلی در مقابل تهدید و تحریم اقتصادی است.

نقدی با برشمردن ارکان عملی در اقتصاد مقاومتی ویژه مردم و دولت از سخنان نظریه پرداز اصلی اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: بازار ناموس اقتصاد است و سپاه می تواند به عنوان یک مصرف کننده بزرگ، تولید را اصلاح و رفتار تولید کننده را تغییر دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج ضمن تشکر از حمایت های انجام شده آماد سپاه از بسیج در زمینه تجهیز پایگاه‌ها، برگزاری رزمایش ها، راهیان نور و سایر فعالیت‌های جمعی، اظهار داشت: همان طور که امام خامنه‌ای فرمودند اگر به مصرف کالای داخلی اهمیت دهیم، تمام مشکلات اقتصادی کشور حل می‌شود و آماد و پشتیبانی، خط مقدم جنگ اقتصادی در سپاه است.

مبع:فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها