امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55001
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 78
امیر محمودزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در مورد پذیرش و یک فرصت جدید برای دانشجویان با استعداد درخشان، اظهار کرد: براساس آیین نامه ...

امیر محمودزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در مورد پذیرش و یک فرصت جدید برای دانشجویان با استعداد درخشان، اظهار کرد: براساس آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی و با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از میان متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش دانشجو انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پذیرش از طریق بررسی مدارک، مصاحبه علمی و تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری انجام می‌گیرد.

رئیس پژوهشگاه مهندسی بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه با بیان شرایط پذیرش، افزود: دارا بودن رتبه اول تا سوم در بین فارغ التحصیلان هم ورودی، آخرین مقطع فارغ التحصیلی و ارائه دو نسخه از مقالات چاپ شده علمی پژوهی یا پذیرش شده در نشریات معتبر علمی و داشتن معدل حداقل 17 از جمله شرایط عمومی برای پذیرش متقاضیان مقطع دکتری است.

وی اضافه کرد: رشته‌های مدیریت در گرایش‌های منابع انسانی و بحران، آینده‌پژوهی، جغرافیا در گرایش‌های برنامه‌ریزی شهری و مخاطرات آب و هوایی، عمران با گرایش‌های زلزله، کارآفرینی و مدیریت بحران در سلامت و فوریت‌ها از رشته‌های ارائه شده برای دانشجویان مقطع دکتری است.

محمودزاده با بیان گرایش رشته‌ها در مقطع کارشناسی ارشد افزود: رشته عمران با گرایش سازه و زلزله، مخاطرات محیطی، مهندسی آینده پژوهی و مدیریت در سوانح طبیعی برای دانشجویانی که خواهان تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد هستند.

وی با اشاره به تسهیلاتی که این پژوهشگاه در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد، تصریح کرد: معرفی عناوین مرتبط با رساله‌های دانشجویی در خصوص پروژه‌های اجرائی و مشاوره‌ای که مشکلی از صنعت و جامعه را برطرف کنند، مورد حمایت فنی و مالی پژوهشگاه قرار می‌گیرند.

رئیس پژوهشگاه مهندسی بحران‌های طبیعی شاخص‌پژوه ادامه داد: امکان حضور در مشاغل پژوهشی مرتبط با گرایش تحصیلی پس از فراغت از تحصیل در پژوهشگاه و ایجاد ارتباط علمی و حرفه‌ای با مراکز صنعتی و پروژه‌های اجرائی کشور از دیگر تسهیلات است.

به گزارش فارس علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر امکانات و تسهیلات پژوهشگاه ،به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنند و در صورت وجود هر نوع سوالی موارد را به پست الکترونیکی زیر ارسال کنند.

     www.bpshakhespajouh.ac.ir   Email:info@bpshakhespajouh.ac.ir

انتهای پیام/63007/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها