امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55014
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۹
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،روز گذشته موسسه هنرمندان پیشکسوت مهمان پیشکسوتی از اهالی علم داشت. دکتر سید محمد علی جزایری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،روز گذشته موسسه هنرمندان پیشکسوت مهمان پیشکسوتی از اهالی علم داشت. دکتر سید محمد علی جزایری جراح و متخصص چشم پزشکی و عضو کانون پزشکان خانه موسیقی ایران در نشستی صمیمی در محل موسسه هنرمندان پیشکسوت حضور یافت و در جمع هنرمندان آمادگی و علاقه مندی خود را برای مشارکت در امور درمانی هنرمندان پیشکسوت اعلام کرد. وی در سخنان خود از ضرورت تشکیل کلینیک تخصصی برای استفاده ی رایگان هنرمندان اشاره کرد و بیان داشت «مطمئن هستم بسیاری از همکاران زبده و متخصص من از برپایی چنین کلینیکی استقبال خواهند کرد».

در این نشست علاوه بر سید عباس عظیمی ، مدیرعامل موسسه، هنرمندانی چون رحمت افشار، رضا‌زهرایی، فاضل جمشیدی و محمد صادقی نژاد حضور داشتند.

عظیمی ضمن قدر دانی از حرکت شایسته دکتر جزایری در این باره گفت: امید که حضور گرم و آمادگی صمیمانه دکتر جزایری شروع همکاری های موثر جامعه پزشکی، در همه حوزه های تخصصی، با موسسه هنرمندان پیشکسوت باشد. 

وی افزود: ازهفته آینده برنامه مشترک دکتر جزایری و موسسه برای حمایت های چشم پزشکی آغاز خواهد شد و اعضای محترم با هماهنگی موسسه می توانند از معاینات رایگان چشم پزشکی در مطب دکتر جزایری استفاده نمایند.

لازم به توضیح است اعضای این موسسه تا کنون حدود 380 نفر از هنرمندان طراز اول کشور در حوزه های نمایش، موسیقی، تجسمی و خوشنویسی، سینما، شعر، ادبیات داستانی، هنرهای سنتی و معماری و دارای حداقل 60 سال سن هستند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها