امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55017
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 48
کمال علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه حاضران در جریان فتنه نباید در ...

کمال علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه حاضران در جریان فتنه نباید در وزارتخانه‌هایی که با آموزش و فکر و جسم ملت سروکار دارند حضور داشته باشند، گفت: مشارکت قشر جوان در توسعه و پویایی کشور از شرایط ضروری جامعه است و سلامت فکری باید بر این وزارتخانه‌ها حاکم باشد.

* وزرای پیشنهادی نباید از خط قرمزها عبور کرده باشند

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تعیین تکلیف وزارتخانه‌های بدون وزیر، گفت: وزرای پیشنهادی نباید از خط قرمزها عبور کرده باشند و رئیس جمهور و وزرای دولت یازدهم نمره مثبتی در دفاع از اصول و ارزش‌های نظام اسلامی دارند.

وی با بیان اینکه وزرای وزارتخانه‌های بدون وزیر بعد از پایان سفر رئیس جمهور به سازمان ملل معرفی می‌شوند، خاطر نشان کرد: صالحی امیری برای وزارت ورزش و جوانان گزینه مناسبی است و از نیروهای ارزشی و فرهنگی نظام است.

*کمرنگ بودن فرهنگ در ورزش باید مورد توجه قرار گیرد

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امیدوارم اخبار مربوط به بداخلاقی‌های جامعه ورزشی نادرست باشد، گفت: کمرنگ بودن فرهنگ در ورزش باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

علیپور به فعالیت‌های سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان اشاره کرد و افزود: صالحی در استفاده از جوانان و نخبگان مهارت دارد و تصمیم‌های وی برنامه محور است.

وی بر اقبال مناسب مجلس شورای اسلامی به صالحی امیری برای وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

* وزیر آموزش و پرورش باید در این وزارتخانه آرامش برقرار کند

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش برای ارتقای جامعه، گفت: دیدگاه کلی مجلس شورای اسلامی نسبت به گزینه وزارت آموزش و پرورش مثبت است و آقای فانی باید ارتباط بیشتری با کمیسیون‌ها برقرار کند و برنامه‌های خود را به آنان ارائه دهد.

 علیپور با تاکید بر اینکه وزیر آموزش و پرورش باید در این وزارتخانه آرامش برقرار کند، افزود: به نظر می‌رسد گزینه دولت برای وزارت آموزش و پرورش مشکلی ندارد ولی ارتباط خود با نمایندگان را باید تقویت کند.

* وزیر علوم باید فرد شاخص در دفاع از ارزش‌ها باشد

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دیدگاه‌های نظام اسلامی و مقام معظم رهبری باید در دانشگاه‌ها پیاده شود، تصریح کرد: گفت‌وگوهای سیاسی در دانشگاه‌ها همواره وجود دارد و سیاست‌های ما باید به شیوه‌ای باشد که افکار بلند امام راحل و مبانی جمهوری اسلامی برای جوانان پایه‌ریزی شود.

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بر جهشی بودن فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها تاکید کرد و افزود: وزیر علوم و تحقیقات و فناوری باید فرد شاخصی در دفاع از ارزش‌ها و اصول باشد.

علیپور به بررسی وضعیت سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مجلس پرداخت و خاطر نشان کرد: کارنامه گذشته و حال حاضر آقای توفیقی نمره خوبی ندارد و تصمیمات وی در دوران سرپرستی عجولانه بوده است.

*احمدی‌نژاد 6 سال جاسبی را در دانشگاه آزاد تحمل کرد

وی با بیان اینکه سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات در تصمیمات خود به ارزش‌ها توجه نکرده است، افزود: احمدی‌نژاد 6 سال جاسبی را در دانشگاه آزاد تحمل کرد و سرپرست وزرات علوم دو ماه نتوانست "دانشجو" را تحمل کند.

علیپور خاطر نشان کرد: رئیس جمهور با توجه به عملکرد نامناسب توفیقی، فرد دیگری را برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی کند.
انتها ی پیام/86015/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها