امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55023
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 92
افشین مقصودی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: با حمایت دولت و تأمین اعتبار از سال جاری علاوه بر بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، ...

افشین مقصودی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: با حمایت دولت و تأمین اعتبار از سال جاری علاوه بر بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، افراد تحت تکفل آن‌ها نیز تحت پوشش بیمه طلایی قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: براساس آمار بیش از 2 میلیون نفر از بازنشستگان به همراه خانواده‌هایشان تحت پوشش بیمه طلایی آتیه‌سازان حافظ قرار دارند.

مقصودی خاطرنشان کرد: شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ اعتقاد دارد که باید خدمات به بازنشستگان و خانواده‌هایشان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در بهترین شکل به آن‌ها داده شود.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ ادامه داد: بازنشستگان به دو شکل می‌توانند از خدمات بیمه طلایی استفاده کنند بطوریکه در بخش اول بیمه شدگان می‌توانند با معرفی نامه به مراکز طرف قرارداد خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند و در غیر اینصورت بیمه شدگان می‌توانند با پرداخت هزینه‌ها به مراکز  غیر طرف قرارداد، فاکتور مورد نظر را برای دریافت هزینه‌های پرداخت شده به شرکت آتیه‌سازان حافظ ارجاع دهند.

مقصودی تأکید کرد: براساس برنامه انجام شده از زمان ارائه فاکتورها و اسناد پزشکی به شعب آتیه‌سازان حافظ تنها 72 ساعت طول می‌کشد تا هزینه‌های پرداخت شده از طرف بیمه شدگان به آنها برگردانده شود.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون شعب متعددی در تهران برای ارائه خدمات به بیمه شدگان راه‌اندازی شده است که از آن جمله می‌توان به شعبه مرکز شهر تهران ( ویلا)، غرب تهران، شمال تهران و شرق تهران اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ گفت: به زودی در جنوب تهران نیز و در خیابان خاوران شعبه جدیدی برای دسترسی بهتر بیمه شدگان راه‌اندازی خواهد شد.

مقصودی در خصوص چگونگی ارائه خدمات به بیمه شدگان و بخصوص بیماران خاص، گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده هزینه بستری و غیر بستری بیماران خاص (تالاسمی، هموفیلی، پیوند کلیه، ام اس، دیالیز، بیماران عصبی و عضلانی و ...) به صورت 100 درصد پرداخت می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها