امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۲۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55045
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 75
مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در این دوره از ثبت نام‌ها بیش از 100 هزار نفر برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کرده‌اند که با ...

مسعود اخوان در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در این دوره از ثبت نام‌ها بیش از 100 هزار نفر برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کرده‌اند که با توجه به افزایش ظرفیت‌ها مشکلی برای ثبت نام‌ها و اعزام‌ها وجود ندارد.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش ظرفیت‌ها اگر متقاضیانی که علاقمند هستند تا در ایام تاسوعا و عاشورا به عتبات عالیات مشرف شوند تا کنون نتوانسته‌اند ثبت نام کنند می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی ثبت نام خود را انجام دهند.

اخوان تصریح کرد: به دلیل وجود ایامی مانند عرفه، ایام عید قربان و غدیر و همچنین ایام محرم، تاسوعا و عاشورا ممکن است فعالیت کاروان‌های غیرمجاز افزایش پیدا کند بنابراین از تمام علاقمندان و متقاضیان اعزام به عتبات عالیات تقاضا می‌کنیم تا تنها از طریق دفاتر زیارتی و کاروان‌های تحت پوشش اقدام به اعزام به عتبات عالیات کنند و درصورت افزایش ثبت نام‌ها امکان افزایش ظرفیت‌ها برای سازمان وجود دارد.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت افزود: اعزام‌های این دوره از 16 مهر ماه آغاز می‌شود که تا 22 آذر ماه ادامه خواهد داشت و دور بعدی ثبت نام‌های اعزام به عتبات عالیات از آبان ماه آغاز می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها