امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55047
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز پنجم اردیبهشت امسال فردی با مراجعه به واحد گشت کلانتری 133 شهر زیبا به مأموران اعلام داشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز پنجم اردیبهشت امسال فردی با مراجعه به واحد گشت کلانتری 133 شهر زیبا به مأموران اعلام داشت که کیف دستی حاوی لب تاپ، دو دسته چک 50 برگی وی به همراه چندین عدد عابر بانک حاوی رمز و مدارک شناسایی وی به سرقت رفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت داخل خودرو و به دستور شعبه 18 بازپرسی دادسرای ناحیه 5 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات مالباخته

با ارجاع پرونده به اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ، مالباخته در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت  22  آن روز وارد پارک شدم و ماشین خود را در داخل پارکینگ پارک کردم؛ زمان بازگشت به محل پارک ماشین، ابتدا متوجه سرقت کیف دستی خود که آنرا در داخل ماشین گذاشته بودم نشده اما زمان خروج از داخل پارکینگ متوجه شدم که کیف دستی حاوی یک دستگاه لب تاپ، دو دسته چک 50 برگی متعلق به دو نفر از دوستانم به همراه چندین عابر بانک حاوی رمز و دیگر مدارک شناسایی از قبیل کارت خودرو، کارت سوخت، کارت ملی، گواهینامه و بیمه نامه سرقت شده است.

برداشت غیر قانونی از حساب مالباخته

با آغاز رسیدگی به پرونده و با توجه به سرقت عابربانک‌های حاوی رمز از مالباخته، کارآگاهان اداره بیستم به بررسی تراکنش مالی حساب‌های بانکی پرداخته و اطلاع پیدا کردند که جوانی حدودا 20 ساله از همان ساعت‌های اولیه سرقت و با مراجعه به شعبات مختلف بانکی اقدام به برداشت وجه نقد از حساب‌های عابر بانک کرده است.
کاراگاهان اداره بیستم با مراجعه به شعبات مختلف بانکی به بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته بانکی پرداخته و اطمینان پیدا کردند که تمامی برداشت از حساب های بانکی، توسط یک نفر انجام شده است.

سرهنگ کارآگاه حمید نیکان فر، معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه اعلام این خبر گفت: با توجه به شناسایی تصویر برداشت کننده وجوه نقد از حساب های عابر بانکی مالباخته، دستور انتشار تصویر بدست آمده از دوربین های مداربسته بانکی از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم تحت تعقیب اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055520 در اختیار اداره بیستم مبارزه با سرقت داخل خودرو پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها