امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55049
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 114
عبدالرضا کرباسی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در آبان در جده نشست وزرا برای کنوانسیون کویت برگزار می شود و در این نشست وزرا و ...

عبدالرضا کرباسی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در آبان در جده نشست وزرا برای کنوانسیون کویت برگزار می شود و در این نشست وزرا و مسئولان محیط زیست هشت کشور منطقه شرکت‌ کنند.

معاون سازمان محیط زیست افزود: نقشه‌راه تهیه شده در این کنوانسیون به تصویب می‌رسد و به هشت کشور برای اجرا ارسال می‌شود.

وی در توضیح نقشه راه بیان داشت: نقشه راه سیاست‌های زیست محیطی که در سطح ملی و منطقه‌ای باید توسط کشورها اتخاذ شود به منظور بهبود وضعیت محیط زیست را شامل می‌شود.

کرباسی ادامه داد: در این نقشه راه حدود 60 راهبرد گنجانده شده است که 40 راهبرد کشوری است و 20 راهبرد نیز مربوط به همکاری‌های منطقه‌ای می‌شود.

معاون سازمان محیط زیست با اعلام اینکه این نقشه راه تماماً بر اساس موازین اکولوژیکی تدوین شده است، یادآور شد: تهیه کننده این نقشه راه، کشور ایران بوده است.

وی هدف از نشست وزرا و مسئولان زیست محیطی کشورهای منطقه را برای ارزیابی و گزارش وضعیت زیست محیطی مناطق عنوان و خاطرنشان کرد: البته برنامه‌های پیش‌بینی شده برای دوسال آینده برای حفاظت از منابع آبی(خلیج فارس و دریای عمان) ارائه می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها