امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55056
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «عمرو عماره» هماهنگ کننده اتحاد جوانان برای مصر که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، «عمرو عماره» هماهنگ کننده اتحاد جوانان برای مصر که تعدادی از جوانان جدا شده از گروه اخوان المسلمین را در خود جای داده است روز سه شنبه با «احمد مسلمانی» مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور موقت مصر دیدار خواهند کرد تا طرحی برای تشکیل دوباره جماعت اخوان المسلمین را ارائه دهند.

عماره تأکید کرد که اعضای اتحاد جوانان طرحی تحت عنوان «فکر کن و برگرد» را آماده کرده‌اند که هدف آن جذب دوباره جوانان گروه اخوان المسلمین از طریق روش‌های فکری به جای اکتفا به روش‌های امنیتی خواهد بود.

وی افزود که از ریاست جمهوری مصر نیز درخواست خواهند کرد تا در این طرح از آنان حمایت کند و حزب «جوانان برای مصر» را به عنوان جایگزین حزب «آزادی و عدالت» شاخه سیاسی گروه اخوان المسلمین به رسمیت بشناسند.

هماهنگ کننده اتحاد جوانان برای مصر تأکید کرد که ریاست جمهوری این کشوراز بیست تن از اعضای اتحاد جوانان از جمله 5 دختر که از گروه اخوان المسلمین جدا شده بودند دعوت به عمل آورده است.

پیشتر دادگاهی مصری حکم ممنوعیت فعالیت گروه اخوان المسلمین و مصادره اموال آنها را صادر کرده بود که در پی آن موج جدیدی از بازداشت‌ها و اقدامات امنیتی علیه این گروه آغاز شده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها