امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5506
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسین نژادفلاح درباره شکست روز گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان و از دست دادن جام ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسین نژادفلاح درباره شکست روز گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان و از دست دادن جام قهرمانی عنوان کرد:‌پرسپولیس در این فصل نتایج خوبی نگرفته و من از آقای رویانیان و گل‌محمدی خواهش می‌کنم استعفای خود را اعلام کنند تا مردم بدانند که آنها از اشتباه خود آگاه هستند و می‌دانند که مشکل کجا بوده است.

وی ادامه داد: آقای گل‌محمدی از سرمایه‌های ماست و معتقدم که در سایر تیم‌ها تجربه کسب کند پس از آن برای تیم خود تلاش کند آقایان باید در تیم‌های دیگر تجربه کسب کنند و پس از آن به پرسپولیس بیایند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر بخواهد همین افراد در باشگاه باقی بمانند فصل آینده نیز همین نتایج ادامه خواهد داشت. باید تغییر و تحولاتی در باشگاه رخ دهد. آقای شیرینی فرد بسیار محترمی هستند اما سرپرست یک تیم باید فوتبالی باشد تا بتواند تیم را برای موفقیت آماده کند.

نژاد فلاح درباره اینکه آیا هیئت مدیره قصد ندارد مدیرعامل را برکنار کند، گفت: من با آقای مالکی صحبت کردم و تقاضا کردم که ظرف امروز و فردا جلساتی را برگزار کند تا در این باره تصمیم بگیریم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها