امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55063
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رقیب این فیلم در جدول گیشه نمایش درام شرح حال گونه ورزشی «هجوم »بود که با فروش 10 میلیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رقیب این فیلم در جدول گیشه نمایش درام شرح حال گونه ورزشی «هجوم »بود که با فروش 10 میلیون دلاری در دریف سوم جدول نشست.

قسمت دوم «ابری پر از غذا» دنباله‌ای بر یک انیمیشن کامپیوتری پرفروش و موفق است که در سال 2009 اکران عمومی شد و در آمریکای شمالی حدود 125 میلیون دلار فروش کرد.
کریس پیرن و کودی کامرون کارگردان دومین قسمت این انیمیشن هستند و بازیگرانی مثل بیل هیدر، آنا فاریس و ویل فورته صدای خود را به کاراکترهای کارتونی آن قرص داده‌اند.

قصه فیلم ماجراجویی‌های فلینت جوان مخترع قسمت اول فیلم را دنبال می‌کند. او حالا در یک شرکت بزرگ کار می‌کند و زندگی آرامی دارد.
اما فلینت بزودی مجبور می‌شود کار خوب خود را رها کند، زیرا ماشینی که او در قسمت اول خلق کرد (که باعث می‌شد از ابرها به جای باران، غذا ببارد) دوباره فعال شده و می‌تواند خطری برای مردم شهر باشد.

«هجوم» دومین فیلم جدید این هفته سینماهای آمریکا و کانادا یک درام شرح حال گونه ورزشی درباره جیمزهانت قهرمان مسابقات اتومبیل رانی و رقیب او نیکی لادو در دهه هفتاد میلادی است.
نقش این دو قهرمان رقیب را در جلوی دوربین کریس همسورث بازیگر استرالیایی تبار سینما و دانیل برول بازیگر سینمای آلمان بازی کرده‌اند.

این محصول مشترک آمریکا، انگلستان و آلمان با هزینه تولید 38 میلیون دلاری تهیه شده و ران هاوارد (سازنده «رمز داوینچی») کارگردان آن است.تحلیل گران سینمایی بعید می دانند این فیلم بتواند رقم هزینه تولید خود را در سینماهای آمریکا تامین کند.
قصه این فیلم ورزشی، مسابقات معروف فرمول یک و تلاش‌های پشت پرده مربیان و اتومبیل ران‌ها برای کسب عنوان قهرمانی را در معرض نمایش می‌گذارد.

هفته قبل درام جنایت‌کارانه «زندانیان» با بازی هیو جکمن، صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد.این فیلم با افتتاحیه‌ای 21 میلیون دلاری این مقام را کسب کرد.

فروش 11 میلیون دلاری فیلم در سه روز آخر هفته، آن را در مقام دوم جدول قرار داد. فروش 10 روز اول فیلم به 39 میلیون دلار رسیده است.

قسمت دوم درام دلهره‌آور و ترسناک «دسیسه» هم جزو فیلم‌های مطرح جدول گیشه نمایش است. این فیلم طی 17 روز نمایش عمومی در آمریکا و کانادا به فروش خوب 70 میلیون دلاری دست پیدا کرده است.ردیف ششم جدول گیشه نمایش به این فیلم اختصاص دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار