امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5508
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در همایش ملی توسعه استاندارد و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در همایش ملی توسعه استاندارد و مدیریت زنجیره تأمین ناجا گفت: آمار و پشتیبانی مجموعه مهم یک سازمان است که قائم بر تمام مأموریت‌های بخش‌های دیگر نیروی انتظامی است و چنین واحدی باید منعطف و پاسخگو باشد.

سردار احمدی‌مقدم در ادامه گفت: دغدغه‌ای که این واحد دارد تأمین سریع و به موقع خصوصا در یگان‌های نیروی انتظامی که تعطیلی ندارد است واین کار یکی از پیچیده‌ترین و مهمترین مأموریت‌های ناجا است در حالی که یگان‌های مختلف زمان عملیات خود را اعلام می‌کنند اجرای این زمان تا حد زیادی منوط به عملکرد پشتیبانی است.

وی در ادامه گفت: اساسا موضوع تأمین باید هماهنگ با محیطی باشد که در آن صورت می‌گیرد.

احمدی مقدم گفت: محیط نیروی انتظامی باید مورد مطالعه قرار بگیرد و نیروی انتظامی یک نهاد بسته نیست و کاملا یک نهاد مردمی است تا جایی که می‌توان گفت نیروی انتظامی بدون مردم فاقد مفهوم است چرا که رفتار این سازمان در جامعه تأثیر مستقیم دارد.

وی گفت: پشتیبانی باید تسهیل کننده عملیات و ضامن عملیات‌های سازمان باشد و همچنین در درون خود چابک، پویا و اقتصادی عمل کند.

وی گفت: استاندارد سطح مورد انتظار را باید تعریف کنیم که میثاقی بین تولید‌کننده و مصرف‌کننده است. استاندارد باید با سطح نیاز هماهنگ باشد.استاندارد در فرآیند و در کالاها و در سیستم حمل و نقل باید از طریق مدیریت در بخش تأمین و توسعه ارائه شود.
 
فرمانده پلیس کشور ادامه داد: امروزه با شیوه‌های تحقیق و روش‌ های جدید و همچنین توسعه دانشگاه‌ها با چینش فرآیندهای مختلف و بررسی و گزینش می‌توانیم بهترین استانداردها را در سازمان اجرا کنیم.
 
وی افزود: استاندارد باید با قدرت و قاطع اجرا شود برای مثال دولت و محیط زیست ابلاغ کنند که استاندارد خودروها باید در امسال به صورت یورو 4 اعمال شود اما این را با فرصتی چند ماهه عقب انداختند و این برای ما خوب نیست.
 
سردار احمدی مقدم گفت: استاندارد یک موضوع پیش رونده است و باید در آن عواملی مانند سازگاری با روحیه انسان، محیط زیست و تجهیزات کارآمد و به روز بودن درنظر گرفته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار