امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55081
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 30
فرهاد بشیری نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه معرفی ...

فرهاد بشیری نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه معرفی توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم قطعی نیست، گفت: اظهارات مختلفی از سوی دولتی‌ها درباره گزینه پیشنهادی وزارت علوم مطرح شده است اما واقعیت این است که اگر توفیقی معرفی شود، مجلس به او رای اعتماد نخواهد داد.

بشیری با بیان اینکه تجربه تلخی از التهاب‌آفرینی‌های برخی افراد در دانشگاه‌ها وجود دارد، تاکید کرد: مجلس اجازه ملتهب شدن فضای دانشگاه را به هیچ‌کس نخواهد داد.

وی با بیان اینکه فراکسیون اصولگرایان در عدم رای اعتماد به توفیقی مصمم است، تصریح کرد: با توجه سخنرانی غیرمنصفانه آقای توفیقی در دانشگاه تهران که فیلم آن سخنرانی موجود است بعید می‌دانیم دوستان ما در فراکسیون رهروان ولایت بخواهند به آقای توفیقی رای اعتماد بدهند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: مجلس رای اعتماد به توفیقی را با التهاب آفرینی در دانشگاه‌ها و فضای علمی برابر می‌داند و بر همین اساس، قطعا نمایندگان در صورتی که آقای توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم معرفی شود به ایشان رای اعتماد نخواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها