امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55089
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 52
محمد حقانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسه آینده اعضای شورای شهر تهران با شهردار تهران، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری ...

محمد حقانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسه آینده اعضای شورای شهر تهران با شهردار تهران، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری تهران در چند مرحله افتتاح پروژه صدر را به تعویق انداخته است، اعضای شورای شهر بنا دارند جلسه‌ای را در خصوص این موضوع با شهردار تهران داشته باشد تا دلیل به تعویق افتادن این پروژه مشخص شود.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های شورای شهر تعیین اعضای کمیسیون شوراها است که پیش‌بینی می‌شود طی هفته آینده اعضای کمیسیون‌ها مشخص و فعالیت آنها رسماً آغاز شود.

حقانی در خصوص تعامل اعضای 31 نفره شورای شهر با یکدیگر گفت: این تعامل به معنای این نیست که از حقوق مردم کوتاه بیاییم اما بنا داریم بر اساس عقل و تدبیر  با یکدیگر همکاری داشته باشیم.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: هیچ فرد و گروهی نمی‌تواند فرد خاصی را به شهردار تهران برای گرفتن مسئولیت در شهرداری معرفی کند چرا که این حق قانونی شهردار است که نیروهای زیرمجموعه خود را  بر اساس توانمندی انتخاب کند.

وی گفت: اصلاح‌طلبان شورای شهر هیچ سهم‌خواهی را برای گرفتن مسئولیت در معاونت‌های زیرمجموعه شهرداری تهران ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها