امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5510
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 106
روح‌الله انگیسه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به هتک حرمت مقبره حجر بن عدی صحابه پیامبر و امیرالمومنین و اهانت به مضجع شریف حضرت ...

روح‌الله انگیسه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به هتک حرمت مقبره حجر بن عدی صحابه پیامبر و امیرالمومنین و اهانت به مضجع شریف حضرت زینب و رقیه در سوریه اظهار داشت: با توجه به حجم وسیع محکومیت‌ این حرکت شنیع تکفیری‌ها ما نیز تصمیم به یک حرکت نرم‌افزاری در این زمینه گرفتیم.

وی راه‌اندازی گردان‌های مقاومت حضرت ابوالفضل‌العباس را از جمله برنامه‌های این حرکت نرم‌افزاری ذکر کرد و اظهار داشت: هدف ما از این اقدام علاوه بر محکوم کردن این حرکت شنیع، اعلام آمادگی برای اعزام به سوریه در راستای حراست از حرم حضرت زینب و حضرت رقیه بر اساس فرامین مقام معظم رهبری است.

سخنگوی جنش مقاومت حضرت ابوالفضل العباس(ع) خاطرنشان کرد: بر همین اساس در پایگاه خبری ولی امر اعلام فراخوان کردیم کسانی که تمایل دارند به این جنبش نرم‌افزاری بپیوندند ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به استقبال از این فراخوان یادآور شد: با وجود اینکه اطلاع‌رسانی وسیع و گسترده‌ای در این زمینه صورت نگرفته ولی استقبال خوبی انجام شده است و از شب گذشته بیش از 150 نفر از آقایان و بانوان برای پیوستن به این جنبش‌نرم افزاری اعلام آمادگی کردند.

انگیسه با بیان اینکه ممکن است عده‌ای بخواهند از این حرکت در تفرق شیعه و سنی استفاده کنند، تصریح کرد: در همین راستا و با توجه به وضعیت منطقه و جلوگیری از شعله ور کردن اختلافات مذهبی ما گوش به فرمان ولی‌امر هستیم.

وی یادآور شد: در مرحله نخست هدف ما اطلاع‌رسانی و ثبت نام است و در صورتی که این اقدام منافاتی با سیاست‌های بین‌المللی رهبر معظم انقلاب و جمهوری اسلامی نداشته باشد و ایشان موافق این حرکت ما باشند در حرکت بعدی برای اعزام فراخوان می‌دهیم.

سخنگوی جنش مقاومت حضرت ابوالفضل العباس(ع) در ادامه به برگزاری نخستین تجمع جنبش نرم‌افزاری مقاومت حضرت ابوالفضل ‌العباس اشاره کرد و گفت: در حال پیگیری هستیم که با همکاری مسئولان مسجد مقدس جمکران و در صورت صلاحدید نخستین تجمع را در این مکان مقدس برگزار کنیم که ان‌شاءالله مکان و زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تولی و تبری از فروع دین است یادآور شد: هدف ما عرض ارادت به ساحت مقدس معصومین و ائمه و تبری جستن از دشمنان ‌آل الله است و این موضوع تنها در کلام نیست بلکه ما حاضریم جان و مال خود را در طبق اخلاص بگذاریم و حسب فرمان ولی امر مسلمین به سوریه برویم.
انتهای پیام/78010/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها