امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55103
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 116
مرتضی حیدری مدیر بازرگانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره ورود عروسک‌های دارا ...

مرتضی حیدری مدیر بازرگانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره ورود عروسک‌های دارا و سارا به کشور، بیان داشت: تمام کارهای این عروسک‌ها انجام گرفته و منتظر تأمین اعتبار هستیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه، آیا سفارش‌های ساخت این عروسک‌ها به چین داده شده است، اضافه کرد: وقتی سفارشی داده می‌شود باید تولید هم صورت گیرد، کارخانه تولیدکننده عروسک‌های دارا و سارا در کشور چین آمادگی لازم را برای تولید این عروسک را داراست و مدل این عروسک‌ها نیز تولید و به تأیید رسیده است منتهی باید تأمین اعتبار شود تا به داخل کشور ورود یابد.

حیدری ادامه داد: با توجه به اینکه در گذشته عروسک‌های دارا و سارا در سایز بزرگ تولید شده بود و حمل آن به دلیل سنگینی عروسک‌ها برای کودکان و نوجوانان کمی دشوار بود عروسک‌های جدید ایرانی با سایز کوچک تولید می‌شود.

به گفته وی، ورود عروسک‌های دارا و سارا تا قبل از سال جدید به تأمین اعتبار بستگی دارد که اگر تأمین لازم صورت گیرد تا 45 روز دیگر به کشور ورود خواهد یافت یعنی هر زمان تأمین اعتبار شود حداکثر سه ماه و حداقل دو ماه ورود این کالا به کشور به طول خواهد انجامید.

این مقام مسئول در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه، نوشت‌افزارهای کانون با تصویر دارا و سارا تا چه اندازه در مخاطبان تأثیرگذار بوده است، گفت: کانون پرورش فکری کودکان و  نوجوانان به دلیل علاقه مخاطبان به برند ایرانی - اسلامی دارا و سارا آغاز به تولید نوشت‌افزارهایی با این برند کرده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر اینکه در گذشته عروسک‌های دارا و سارا تولید و در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مخاطبان عرضه شده است دفتر تحریر، جامدادی، کیف مدرسه و کیف سی‌دی با برند دارا و سارا از سوی کانون تولید و در مراکز مربوطه توزیع شده است که از استقبال خوب مخاطبان برخوردار بوده است.

حیدری در پایان عنوان کرد: همه محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طبق نیاز مخاطبان تولید شده و با نازل‌ترین قیمت در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار گرفته است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها