امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55109
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «حوض نقاشی» که در بخش سودای سیمرغ سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «حوض نقاشی» که در بخش سودای سیمرغ سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین طراحی صحنه و لباس و همچنین جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را دریافت کرد، در بخش پنجره‌ای رو به آسیا جشنواره پوسان به نمایش گذاشته خواهد شد. پنجره‌ای رو به آسیا فیلم های جدید کارگردانان را همزمان با بهترین فیلم هایی که در آسیا به نمایش گذاشته شده انتخاب می‌کند.
 
 اولین نمایش فیلم سینمایی «حوض نقاشی» در هجدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم پوسان شنبه 13 مهرماه  1392 ساعت 14:00 در سالن CG Centum City5 خواهد بود.

این فیلم همچنین  دوشنبه 15 مهرماه ساعت 13:00 در دو سالن Megabox Haeundae 1 و  Megabox Haeundae 2 به صورت همزمان به نمایش گذاشته خواهد شد. جلسه پرسش و پاسخ این فیلم با حضور کارگردان و تهیه کننده این فیلم آقای منوچهر محمدی در پایان این نمایش برگزار خواهد شد.

آخرین برنامه نمایش این فیلم در این جشنواره روز چهارشنبه 9 اکتبر  (17 مهرماه) ساعت 17:00 در سالن نمایش Community Media Center  است. اختتامیه این جشنواره شنبه 20 مهرماه است.

جشنواره بین‌المللی فیلم پوسان از مهمترین جشنواره های بین المللی در آسیا است. هجدهمین دوره این جشنواره 11 تا 20 مهر ماه در شهر پوسان کره جنوبی برگزار می‌شود.

«حوض نقاشی» محصول سال 91 حوزه هنری را منوچهر محمدی تهیه کرده است. شهاب حسینی، نگار جواهریان، فرشته صدرعرفایی، سپه‌رام فرزامی و سیامک احصایی بازیگران این فیلم هستند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها