امروز : پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 27
۱۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55113
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 57
ایرج ندیمی نماینده مردم شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان در مجلس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

ایرج ندیمی نماینده مردم شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان در مجلس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به دریافت آب‌بها از کشاورزان شمالی کشور که به گفته وی برخلاف مصوبه مجلس است، گفت: آب مصرفی کشاورزان از برکه‌ها و سفره‌های زیرزمینی تامین می‌شود و دولت خدمات خاصی برای ارائه این آب‌ها برای مصرف کشاورزان انجام نداده است.

وی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر عدم دریافت آب‌بها از کشاورزان شمال کشور، افزود: دولت خدمت خاصی به تامین آب کشاورزان شمال کشور نکرده است و بر همین اساس نیز نمی‌تواند از کشاورزان آب‌بها دریافت کند.

نماینده مردم شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان در مجلس با بیان اینکه دولت اجازه ندارد از کشاورزان شمال کشور باب آب کشاورزی، آب بها دریافت کند، افزود: دولت می‌تواند به منظور کنترل مصرف آب و ‌آب‌های زیرزمینی آن را مدیریت کند اما نمی‌تواند هزینه‌ای را تحت عنوان آب‌بها از کشاورزان دریافت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار